Мої кращі уроки



Спеціалізована загальноосвітня школа № 7

Розробка уроку англійської мови в 3 класі
на тему: «Food. Fruit and Vegetables»

підготувала
вчитель англійської мови
Третяченко К. О.
Картинки по запросу овощи и фрукты картинки для детей

3 клас
Тема: Food. Fruit and Vegetables.
Мета: практикувати у вживанні  лексичні одиниці з теми: jam, butter, oil, cheese,  tea, coffee, meat, fish, cereal,
                peas, cream, назви овочів та фруктів; закріплювати вживання неозначеного артикля a (an) та
                займенника some перед  злічуваними та незлічуваними іменниками назвами продуктів; розвивати
                навички читання, діалогічного мовлення, пам'ять увагу; виховувати ввічливість, охайність,
                працьовитість.
Обладнання: комп’ютерна презентація, ілюстративний матеріал, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І Підготовка до сприймання іншомовного матеріалу.
1)      Привітання
T: Good morning, boys and girls!
Ps:   The bell has gone
        We are all here too.
        We are all in our places
        With sun shining faces.
Good morning to you.
T: How are you,  pupils?
Ps: We are fine. Thank you.
2) Повідомлення теми і завдань уроку.
-          Let’s fill in the words into the crosswords and find out the secret word which is the theme of our lesson.

f
r
u
i
t

t
o
m
a
t
o


o
r
a
n
g
e

b
r
e
a
d

-          So, what is the secret word? Yes, that’s right. The theme of our lesson is “Food. Fruit and Vegetables.» Today we’ll practice our vocabulary on this topic, do many other interesting tasks, play games and sing songs.
3)Уведення в іншомовну атмосферу. Активізація вивчених лексичних одиниць.
А) Flashcards.
- The first task is pretty simple. Look at the screen and name the fruit or vegetable we’d learnt all together.
Учні дивляться на екран і називають малюнки, що з’являються на екрані. Щоб зробити вправу динамічнішою учні плескають двічі по колінах, третій раз у долоні і називають слово.
b) Talking Veggies.
-  Well done, children. But you scream so loudly,  that some vegetables heard you and come to visit us. Come on veggies, stand up and come here. Ви так голосно кричали, що овочі нас почули і прийшли провідати нас та трохи розповісти про себе.
Tomato:             
 I'm round and red аnd juicy too.
Chop me for a salad,
Or dump me in your stew!
Onion:            
 Chop me and slice me
But keep water near.
I sometimes get juicy
And can bring on a tear!
Carrot:               

Orange is my color;
I stand long and lean.
In the garden you'll see
Just my bright leaves of green.

Pea:                            
 I live in a pod
With so many others.
I think I was born
With one hundred brothers!
Potato:          
I've an eye for perfection
To give you the best.
Baked, mashed or fried-
I'll pass the test!
Cabbage:           
My head is quite thick
So people tell me.
I guess that's the reason
Grocery stores sell me!
Lettuce:      
 Hey, wait a minute!
If a salad you're fixin'
I can stand alone.
No need for the mixin'!
Squash:    
 Some call me a game,
A game of good sport,
But I'm really to eat
As a side dish of sorts!
Cauliflower:     
I carry white flowers
To break off and eat.
I'm sometimes served raw,
A nutritious snack treat!
ІІ Робота над матеріалом уроку.
1.Розвиток навичок діалогічного мовлення. Парна робота. Складання міні-діалогів.
-          Thank you, dear vegetables. You may take your sits
-          Children, do you like fruits? Do you like cherries, apples, orange, bananas? Why do you like this fruits?
-          Попрацюйте в парах і дізнайтеся, які фрукти любить ваш товариш і чому?
-          Work in pairs and find out what fruit does your friend like and why?
-Do you like cherries?
-Yes, I do.
-Why do you like cherries?
-Because cherries are sweet.
2. Song “I like counting fruit”
- We talked about fruit and now let’s sing a song about it. Stand up, look at the screen and let’s start our sining.
3. Розвиток навичок письма і повторення правил вживання неозначеного артикля a(an).Поділ на групи.
- Let’s divide our class in 5 groups. You have puzzles on your desks. You must find the pupils with the same puzzle and make up it. Now you are the pupils of one team.
- Ми говорили про овочі і фрукти, співали про них, слухали віршики. А зараз давайте перевіримо чи запам’ятали ви як правильно пишуться ці слова.
- Do you know the spelling of these words? I will give you an envelope with small cards. Your task is to make up the words and stick them on the blackboard. Then you must find these fruit or vegetables on this big plate and put it into the right basket. You must work in groups now.
4. Активація лексичних одиниць з теми «Meal»
- But we eat not only fruit and vegetables. There are many other tasty things. Let’s revise them. Look and name what you can see.
                a) Flashcards
                b) Game “Clap your hands if I am right”
- Great. Let’s play game. I’ll point and name the meal. You must clap hands if I am wrong.
5. Розвиток навичок усного мовлення. Усна бесіда.
- We have three meals a day: breakfast, dinner and supper. Let’s talk about them. Look at the screen.
- Look at the clock. What time is it?
Ps: It’s 8 o’clock.
-          What isthis boy doing?
Ps: He is having breakfast.
-          What do you like to eat for breakfast?
Ps: I like … , …. ,…  for breakfast.
-Look at the next picture.  Look at the clock. What time is it?
Ps: It’s 12 o’clock.
-          What is this boy doing?
Ps: He is having dinner.
-          What do you like to eat for dinner?
Ps: I like … , …. ,…  for dinner.
-Look at the next picture.  Look at the clock. What time is it?
Ps: It’s 6 o’clock.
-          What is this boy doing?
Ps: He is having supper.
-          What do you like to eat for supper?
Ps: I like … , …. ,…  for supper.

6. Аудіювання.
a) Pre-listening activity. Усна бесіда.
- Look, children. We have another guest at our lesson. Do you remember him? Yes, this is Gogo. He is an alien.  He learns English too. Look he is talking to us. Let’s read what is he talking about.
Учні читають:
-          Hello! I am Gogo! How are you? I’m fine, but I am hungry, let’s eat!
-          Гуго зголоднів і має намір приготувати для нас суп. Давайте подивимось, як він буде це робити. Ми переглянемо мультфільм, після чого вам необхідно буде попрацювати в парах і виконати завдання на картках.
b) While-listening activity.
- Під час перегляду мультфільму підкресліть слова назви продуктів, які Гуго покладе в суп.
c) After-listening activity.

Учні працюють у парах, після чого представляють результати своєї роботи.
IV Підсумок уроку.
1.       Домашнє завдання. Доповнити текст на картці і скласти рецепт маминого супу.
2.       Підведення підсумків уроку, оцінювання.

-          Do you like our lesson? What was the most interesting at our lesson? What was the most difficult for you today?


     Урок позакласного читання 
«Little Red Riding Hood»
для 3 класу
Картинки по запросу little red riding hood
Мета: ввести нові лексичні одиниці: a wood, a woodcutter, a basket, a cake to see, to hear, to smell, to shout;          повторити правила читання буквосполучень: оо,  sh, ou, ea; розвивати навички читання та усного        мовлення; розвивати пам'ять, мислення, мовлення; прищеплювати інтерес до вивчення англійської        мови.
Обладнання: комп’ютер, комп’ютерна презентація, відео «Little Red Riding Hood», ілюстративний матеріал,      роздатковий матеріал (картки з текстом казки, вправи на читання, ляльки з паперу для інсценування    казки), ляльковий театр.
Хід уроку
І. Підготовка до сприймання іншомовного мовлення
         1) Привітання
- Hello, children! I’m glad to see you.
         2) Повідомлення теми і завдань уроку
- Today we have reading lesson. We’ll read, watch and act out the interesting fairy-tale «Little Red Riding Hood» (1 слайд).
         3) Уведення в іншомовну атмосферу. Робота над скоромовкою. (2 слайд)
- Спочатку давайте підготуємо свої язички до англійського мовлення з допомогою скоромовки.
- Look at the screen, listen and repeat: Little Mike can ride a bike.
Учні декілька разів повторюють скоромовку за вчителем, з кожним разом збільшуючи швидкість мовлення.
ІІ. Робота над казкою
1)    Введення нових лексичних одиниць.
-We’ll meet some new words while reading the story. Let’s learn these words. Look and repeat: a wood, a woodcutter, a basket, a cake, to see, to hear, to smell, to shout. (3-10  слайди)
Учні повторюють нові слова за вчителем.
2)    Перегляд мультфільму «Little Red Riding Hood»
-Before reading let’s watch a cartoon.
         3) Повторення правил читання. (11 слайд)
А)Вчитель повторює разом з учнями правила читання поданих буквосполучень. Учні читають  стовпчики слів за вчителем хором.
oo
hood
wood
look
book
moon
sh
she
sheep
shelf
dish
bush
ou
house
loud
mouth
shout
out
ea
eat
scream
read
leaf
cream
В) Гра “Captain Flint”
- Уявіть, що ми з вами на великому кораблі пливемо по морю англійських слів. Для того, щоб нам дістатися до іншого берега треба правильно прочитати всі слова. На кожному кораблі є капітан, що керує командою. Якщо капітан помиляється, наш корабель тоне.
Один з учнів обирається капітаном. Він читає слова – учні повторюють, якщо капітан помиляється, клас обирає нового капітана.
3)    Читання казки.
-And now let’s read the story.
Учні ланцюжком читають казку по реченню.
ІІІ. Інсценізація казки з допомогою театру ляльок.
А) Підготовлені учні з допомогою ляльок інсценізують казку.
В) Виготовлення пальчикових ляльок
         - А зараз я пропоную вам відчути себе акторами. Ми зробимо з вами ляльок і розіграємо діалог Червоного Капелюшка з Вовком.
         - Take, please, such piece of paper and cut out the puppet.
Учні вирізають з паперу ляльок.
С) Розучування діалогу Червоного Капелюшка та Вовка.
         - Let’s act out the dialogue between the Little Red Riding Hood and the Wolf.
Вчитель розучує хором з дівчатами слова Червоного Капелюшка, а разом з хлопцями слова Вовка.
D) Розігрування діалогу в парах.
IV. Підсумок уроку
1)    Домашнє завдання. Виготовити «пальчикову ляльку» з улюбленої казки чи мультфільму.
2)    Підведення підсумків уроку, виставлення оцінок.

-Do you like our lesson? What was the most interesting? What was the most difficult for you today?

Комментариев нет:

Отправить комментарий